a:1:{i:0;s:7:"5324110";}
Polecamy

Badanie poziomu przeciwciał

Naukowcy z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zapraszają osoby kwalifikowane do szczepień, w tym również takie, które przebyły zakażenie SARS-CoV-2 do udziału w badaniu, w którym możesz bezpłatnie sprawdzić, czy uzyskałeś odporność przeciw Covid-19 po szczepieniu lub przebyciu zakażenia.

czytaj więcej...

Gratulacje dla adw. Andrzeja Grabińskiego

Z satysfakcją informuję, że Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej powołało na funkcję koordynatora do spraw izbowych adwokata Andrzeja Grabińskiego, byłego dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

czytaj więcej...

Zawiadomienie dla adwokatów nie wykonujących zawodu

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2  Regulaminu w sprawie zasad wyboru delegatów adwokatów nie wykonujących zawodu na zgromadzenia izb adwokackich – uchwała Naczelnej Rady Adwokackiej z dnia 28 lutego 1988 r. ze zmianą wprowadzoną uchwałą nr 8/99 z 7 kwietnia 1999 r.

czytaj więcej...

Komunikat dotyczący szczepień przeciwko COVID-19

Uprzejmie informujemy, że Okręgowa Rada Adwokacka podjęła starania o uzyskanie z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych szczepionek przeciwko COVID-19, którymi chcielibyśmy zaszczepić wszystkich chętnych adwokatów, aplikantów adwokackich, pracowników Izby Adwokackiej we Wrocławiu oraz pracowników kancelarii adwokackich.

czytaj więcej...
Więcej aktualności
Wyszukiwarka sądów
Znajdź adwokata
Kalkulator kosztów sądowych