a:2:{i:0;s:7:"5318546";i:1;s:7:"5318495";}
Polecamy

ADWOKACKIE ZADUSZKI

W duchu tradycji, potrzeby serca oraz w poczuciu wspólnoty pokoleń – na przełomie października i listopada br., na wszystkich cmentarzach Izby Wrocławskiej, na grobach Koleżanek i Kolegów adwokatów, aplikantów oraz pracownikach Izby Adwokackiej we Wrocławiu, którzy odeszli do wieczności, zapaliliśmy znicze z napisem ADWOKATURA PAMIĘTA.

czytaj więcej...

13 edycja Biegu Narciarskiego o Puchar im. adwokata Ryszarda Porzyckiego

Naczelna Rada Adwokacka w Warszawie za sprawą Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy udziale ORA w Wałbrzychu i we współpracy ze Stowarzyszeniem POLSKILEX w Warszawie, organizuje "7 weekend prawników na nartach biegowych" i rozgrywaną w jego trakcie 13 edycję "Biegu Narciarskiego" o Puchar im. adwokata Ryszarda Porzyckiego.

czytaj więcej...

Konferencja „Różne zwierzęta – różna ochrona? O sytuacji prawnej zwierząt” - 25 listopada 2017 r.

w imieniu Zespołu ds. Kobiet przy NRA zapraszam na konferencję organizowaną przez Zespół, pt.: „Różne zwierzęta – różna ochrona? O sytuacji prawnej zwierząt”, która odbędzie się 25 listopada 2017 roku w sali im. Henryka Krajewskiego w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie przy Alejach Ujazdowskich 49 w Warszawie.

czytaj więcej...
Więcej aktualności
Wyszukiwarka sądów
Znajdź adwokata
Kalkulator kosztów sądowych