II edycja akcji edukacyjnej #BajeczniAdwokaci

 
1 czerwca rusza II edycja akcji edukacyjnej #BajeczniAdwokaci
‍❄️ Do przedszkoli i szkół ruszą adwokatki i adwokaci, aplikantki i aplikanci adwokaccy, by czytać dzieciom nową książkę “Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora”.
Dla uczestników akcji – ale także dla wszystkich zainteresowanych i dla Czytelników – Fundacja Adwokatury przygotowała bluzy i t-shirty z grafikami przedstawiającymi nową bohaterkę.
Można zamówić także odzież z Misiem Adwokatem!
Zamówienia można składać do 7 kwietnia.
Link do sklepu Fundacji Adwokatury: www.sklep.adwokatura.pl, gdzie klikając w grafikę z bluzami, zostaniecie Państwo przekierowani na stronę producenta.
❗️️Z uwagi na czas realizacji zamówień, który wynosi 30 dni roboczych od zakończenia przyjmowania zamówień, obowiązuje krótki termin przyjmowania zamówień:
do 7 kwietnia 2024.
❗️Planowany termin wysyłki: 18-21 maja.
❗️Ważna informacja. Towar wykonywany na zamówienie. Brak możliwości zwrotu lub wymiany, jeśli produkt nie posiada wad produkcyjnych i jest zgodny ze specyfikacją.
‍❄️W ofercie jest odzież z wizerunkiem Misi Adwokatki oraz z grafikami przedstawiającymi inne postaci z nowej książki.
Dla fanów Misia Adwokata dostępne są także wzory z tym bohaterem.
‍❄️Nowa książka “Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora” powstała na zamówienie Naczelnej Rady Adwokackiej i Fundacji Adwokatury. Autorkami są Ewa Ruszkiewicz (tekst) i Zuzanna Kledzik (ilustracje) – piszemybajki.pl
Zapisy do akcji ruszą 8 kwietnia.