Lista kancelarii adwokackich
  1. 11. Sankowska Aleksandra (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/2752
    Języki

    angielski, niemiecki

    Dane kontaktowe

    ul. Lelewela 23/7
    53-505 Wrocław
    tel.: 71 740 50 17
    tel.: 601 825 878
    e-mail: asankowska@kancelariasankowska.pl

  2. 12. Sankowska Monika (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/1703
    Dane kontaktowe

    ul. Wilanowska 45/8
    51-206 Wrocław
    tel.: 506 021 717
    e-mail: kancelaria@adwokatsankowska.pl

    Filia

    57-300 Kłodzko
    ul. Okrzei 7

    Adres do korespondencji

    ul. Okrzei 7
    57-300 Kłodzko

  3. 13. Sankowski Jacek (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/1866
    Dane kontaktowe

    ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego 46/30
    50-433 Wrocław
    tel.: 500 304 971
    e-mail: jsankowski@brightlaw.org
    www: brightlaw.org

    Adres do korespondencji

    ul. Piękna 7
    57-300 Kłodzko

  4. 14. Sarna Iwona (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/1293
    Języki

    angielski

    Dane kontaktowe

    ul. Odrodzenia 11
    59-300 Lubin
    tel.: 76 844 44 54
    tel.: 48/ 607-817-181
    fax: 76 844 44 54
    e-mail: adw.lubin@gmail.com

  5. 15. Sawaryn Anna (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/2029
    Języki

    angielski, niemiecki

    Dane kontaktowe

    ul. Strażacka 52
    51-180 Wroław
    tel.: 506 853 312
    e-mail: sawaryn.anna@gmail.com

  6. 16. Sawicka Marta (KI) (SAD)
    Nr wpisu: WRO/Adw/2693
    Języki

    angielski, hiszpański

    Dane kontaktowe

    Plac Szkolny 1
    56-100 Wołów
    tel.: 606 744 657
    e-mail: adw.sawicka@ambroziak-sawicka.pl

    Spółka

    Ambroziak i Sawicka Adwokacka Spółka Partnerska
    Plac Szkolny 1
    56-100 Wołów
    e-mail: kancelaria@ambroziak-sawicka.pl , adw.sawicka@ambroziak-sawicka.pl
    tel. kom.: 606 744 657

    Adwokaci w spółce
    Karolina Ambroziak Marta Sawicka

  7. 17. Schabikowska-Mroczka Anna (*)
    Nr wpisu: WRO/Adw/752
  8. 18. Schmechel Agnieszka (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/1243
    Dane kontaktowe

    ul. Włodkowica 10/8
    50-072 Wrocław
    tel.: 501 381 551
    e-mail: aschmechel@adwonet.pl

  9. 19. Seemann Nina (KI)
    Nr wpisu: WRO/Adw/2341
    Języki

    angielski

    Dane kontaktowe

    ul. Ofiar Oświęcimskich 17-19
    50-069 Wrocław
    tel.: 604 637 663
    e-mail: nseemann.adwokat@gmail.com

  10. 20. Senftleben Jakub (*)
    Nr wpisu: WRO/Adw/2924