Msza św. 17 maja 2024 r.

                                                      

 

ZAPROSZENIE

 

Zapraszam Koleżanki i Kolegów adwokatów, aplikantów adwokackich oraz pracowników Izby Adwokackiej we Wrocławiu – wraz z Rodzinami, na Mszę św. koncelebrowaną 17 maja 2024 (piątek), o 18.00, w kościele pw. Najświętszej Marii Panny na Piasku we Wrocławiu z okazji corocznej Uroczystości św. Iwo z Bretanii – Patrona prawników.

 

Mszy św. koncelebrowanej przewodniczyć będzie ks. mgr lic. Wojciech Jednoróg – Diecezjalny Duszpasterz Prawników a Słowo Boże wygłosi ks. mgr lic. Krystian Charchut – Proboszcz Parafii pw. NMP na Piasku.

 

Oprawa muzyczna Mszy św. w wykonaniu naszego ZESPOŁU wokalno-instrumentalnego.

 

Na zakończenie Mszy św. wysłuchamy utworu “Ave Maria” Giulio Cacciniego, W roli wykonawców wystąpią: baryton Kolega apl. adw. Franciszek Gwizdowski, Koleżanka adw.  Katarzyna Bakalarczyk-Kielak – skrzypce, Kolega adw. dr Jarosław Janas – gitara, Kolega apl. adw. Wojciech Wodniak – gitara basowa, Kolega r.pr. piotr Kliber akordeon  i Koleżanka adw. Karolina Rzeźnicka – flet poprzeczny,  pod kierownictwem Pana dra Jerzego Owczarza – pianisty i organizatora, prezesa i założyciela Fundacji Dolnośląskie Salony Muzyczne.

 

Po Mszy św. zapraszam na spotkanie w Sali na parterze w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej; wjazd na Ostrów Tumski od ul. kard. S. Wyszyńskiego, wejście od ul. kard. B. Kominka 3/5.

 

               

               DRZWI WEJŚCIOWE DO KLASZTORU

 

Wjazd dla samochodów na parking wewnętrzny Klasztoru od ul. św. Józefa (pierwsza brama po lewej stronie; przycisk do domofonu po lewej stronie u góry).

               

             BRAMA WJAZDOWA DO KLASZTORU

 

Uprasza się kierowców, aby parkując na parkingu wewnętrznym Klasztoru, nie blokowali  Siostrom drogi dojazdowej do garaży.

 

adwokat Leszek Rojek

wicedziekan ORA we Wrocławiu