![]() |
![]() |
![]() |
ZAPROSZENIE
Zapraszam Koleżanki i Kolegów adwokatów, aplikantów adwokackich oraz pracowników Izby Adwokackiej we Wrocławiu – wraz z Rodzinami, na comiesięczną Mszę św. dla prawników w dniu 2 sierpnia 2025 r. (sobota), o 09.00, w kościele pw. Najświętszej Marii Panny na Piasku na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.
Eucharystii przewodniczyć będzie oraz Słowo Boże wygłosi ks. Wojciech Jednoróg – Diecezjalny Duszpasterz Prawników, Sędzia w Metropolitalnym Sądzie Duchownym i Proboszcz Parafii pw. św. Stefana we Wrocławiu.
Oprawa muzyczna Mszy św. w wykonaniu naszego ZESPOŁU wokalno-instrumentalnego.
adwokat Mariusz Wysocki


