ROWEREM

Szanowna Pani Mecenas,

Szanowny Panie Mecenasie.

W marcu lub kwietniu bieżącego roku planowane jest zainicjowanie cyklu imprez mających na celu z jednej strony integrowanie środowiska adwokatów i aplikantów adwokackich naszej izby, z drugiej zaś popularyzowanie aktywności fizycznej naszego środowiska. W ramach tej inicjatywy zamierzamy zorganizować co najmniej sześć wyjazdów własnymi środkami transportu a następnie przejazdy rowerowe po Trasach Singletrack Glacensis (https://singletrackglacensis.com/trasy/) w rejonie Kotliny Kłodzkiej.

Jak podają twórcy Singletrack Glacensis „NASZE ŚCIEŻKI ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE TAK, ABY CIESZYŁY KAŻDEGO UŻYTKOWNIKA. WYJĄTKOWOŚĆ SYSTEMU SINGLETRACK GLACENSIS POLEGA NA TYM, ŻE STWORZYŁY SIĘ MIEJSCÓWKI ROWEROWE WOKÓŁ KILKU MIASTECZEK ORAZ POWSTAŁ SYSTEM ŚCIEŻEK, KTÓRYMI MOŻECIE ZWIEDZAĆ WYJĄTKOWE MIEJSCA NA CAŁEJ ZIEMI KŁODZKIEJ.”

Singletrack Glacensis to system 260 kilometrów malowniczych tras rowerowych o różnym stopniu trudności – od familijnych do średnio trudnych – co pozwala każdemu na miłe i aktywne spędzenie wolnego czasu.

Koleżanki i Kolegów zainteresowanych taką aktywnością zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 601 751 666. W przypadku większego zainteresowania planuje założenie grupy na którymś z portali społecznościowych.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

adw. Jacek Wałęcki
Wicedziekan ORA we Wrocławiu

WordPress PopUp Plugin