Zaproszenie na warsztaty w projekcie unijnym

Szanowna Pani Mecenas,

Szanowny Panie Mecenasie,

 

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej działające na Uniwersytecie Wrocławskim ma przyjemność zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w warsztatach poświęconych praktycznym zagadnieniom doręczeń elektronicznych oraz dowodów elektronicznych w postępowaniu cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z elementem transgranicznym. Warsztaty są elementem aktywności w projekcie badawczym Digi-Guard („Digital communication and safeguarding the parties’ rights: challenges for European civil procedure”) finansowanym w programie JUSTICE Komisji Europejskiej. Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy. 

 

Warsztaty odbędą się w dniach 13/14 października 2023 r. (piątek/sobota) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (bud. D) pod adresem: ul. Uniwersytecka 7/10, 50-145 Wrocław. 

 

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt mailowy z Marią Dymitruk (maria.dymitruk@uwr.edu.pl) oraz wskazanie w wiadomości mailowej imienia, nazwiska oraz wykonywanego zawodu. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

WordPress PopUp Plugin