Aktualności

Konkurs o Nagrodę Złotej Temidy

Instytut Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu serdecznie zaprasza do zgłaszania kandydatur w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę „Złotej Temidy”, którego finał odbędzie się w pierwszej połowie 2021 roku.  

czytaj więcej...

ADWOKATURA PAMIĘTA

W polskiej tradycji listopad jest miesiącem szczególnej pamięci o Zmarłych. Również i w tym roku będziemy pamiętać o naszych Koleżankach i Kolegach adwokatach i aplikantach adwokackich oraz pracownikach Izby Adwokackiej we Wrocławiu, którzy odeszli do wieczności.

czytaj więcej...

COVID-19

w związku z narastającą liczbą zakażeń bardzo proszę o zgłaszanie się (tel. 603999810, e-mail: kancelariaelo@gmail.com) osób gotowych nieść pomoc (zakupy, wyprowadzanie zwierząt na spacer, zastępstwa na rozprawach) adwokatom lub aplikantom przebywającym na kwarantannie. Musimy zorganizować grupę wsparcia.

czytaj więcej...

Sprawozdanie z II OMPZP

W dniu 11 października 2020 r. w dolnośląskiej Sobótce w ramach wyścigu „Runda Spadających Liści” odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, zorganizowane pod patronatem Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu oraz Naczelnej Rady Adwokackiej.

czytaj więcej...

Zaproszenie do udziału w Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS)

w imieniu stowarzyszenia Center For American Studies (CFAS) działającego we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu mam przyjemność zaprosić członków Państwa Izby – adwokatów i aplikantów – do udziału w wyjątkowej w skali kraju Akademii Retoryki, Wymowy i Psychologii Sądowej (ARWiPS), która odbędzie się w kwietniu 2021.

czytaj więcej...