Aktualności

VI edycja Tygodnia Konstytucyjnego

Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy zaprasza do udziału w VI edycji Tygodnia Konstytucyjnego - #MojaKonstytucja, w ramach, której prowadzone będą lekcje w klasach 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkołach ponadpodstawowych na temat znaczenia Konstytucji w życiu codziennym.

czytaj więcej...

Pielgrzymka Prawników do Częstochowy

W dniu 6 października 2018 prawnicy polscy, w tym Koleżanki i Koledzy adwokaci, aplikanci adwokaccy oraz pracownicy Izby Adwokackiej we Wrocławiu, wraz z rodzinami, wzięli udział w corocznej Pielgrzymce Prawników do Częstochowy do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze.

czytaj więcej...

Informacja dotycząca npp w Gminie Wrocław

w nawiązaniu do komunikatu opublikowanego na stronie internetowej w dniu 5 października 2018 r. w sprawie nieodpłatanej pomocy prawnej, przekazuję dodatkowe ważne informacje, które otrzymaliśmy z Gminy Wrocław.

czytaj więcej...

MIKOŁAJ DLA DZIECI

Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu informuje, że z przyczyn organizacyjnych w 2018 r. nie zostanie zorganizowana zabawa mikołajkowa dla dzieci.

czytaj więcej...

Komunikat w sprawie nieodpłatnej pomoc prawnej

w dniu 15 czerwca 2018 r. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił ustawę o zmianie ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej oraz niektórych innych ustaw. Ustawa została opublikowana w Dzienniku Ustaw z dnia 1 sierpnia 2018 r. poz. 1467. Z początkiem 2019 r. przewiduje ona szereg zmian, z którymi proszę się zapoznać przed złożeniem wniosku.

czytaj więcej...