Aktualności

II Kongres Prawa Rodzinnego

uprzejmie  informuję, iż Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie wspólnie z Komisją Doskonalenia Zawodowego NRA organizuje w dniu 18 października 2019 roku II Kongres Prawa Rodzinnego. Częścią Kongresu będzie debata  zatytułowana „Adwokat-Kobieta-Lider”.

czytaj więcej...

Zaproszenie na II Mistrzostwa MTB Prawników

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oraz innych przedstawicieli zawodów prawniczych wraz z bliskimi na II Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia w dniu 8 września 2019 roku.

czytaj więcej...

Msza św. 3 sierpnia 2019 godz. 09.00

Uprzejmie informuje, że Duszpasterz Prawników Archidiecezji Wrocławskiej ks. prałat Stanisław Pawlaczek zaprasza Koleżanki i Kolegów adwokatów oraz aplikantów adwokackich i pracowników – Izby Adwokackiej we Wrocławiu wraz z Rodzinami,

czytaj więcej...

Konferencja Naukowa pt. „Prawne aspekty leczenia i decyzji medycznych w sytuacjach niestandardowych i trudnych” 27 września 2019 r.

Dolnośląska Izba Lekarska wraz z Interdyscyplinarną Pracownią Prawa Medycznego i Bioetyki Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają członków Izby Adwokackiej we Wrocławiu na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Prawne aspekty leczenia i decyzji medycznych w sytuacjach niestandardowych i trudnych”

czytaj więcej...