Aktualności

Zaproszenie na Zjazd Katedr Prawa Prywatnego Międzynarodowego "Kolizyjne i procesowe aspekty prawa rodzinnego" 14-16 września 2017 r.

na prośbę prof. dra hab. Jacka Gołaczyńskiego (Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej) oraz prof. dra hab. Piotra Machnikowskiego (Zakład Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego) przesyłam Państwu zaproszenie na Zjazd Katedr Prawa Prywatnego Międzynarodowego „Kolizyjne i procesowe aspekty prawa rodzinnego”, który odbędzie się w dniach 14-16 września 2017 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

czytaj więcej...

Piknik Wrocławskiej Palestry 27 maja 2017 r.

W imieniu ORA we Wrocławiu serdecznie zapraszam Państwa wraz z rodzinami na drugi w historii Izby Wrocławskiej Piknik, który odbędzie się w dniu 27 maja 2017 r. w Miasteczku Westernowym na terenie Toru Wyścigów Konnych Partynice w godz. 12.00-20.00. Przewidzieliśmy wiele atrakcji.

czytaj więcej...

Konferencja "Reprezentacja Rzeczpospolitej Polskiej przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka - ponad dwie dekady doświadczeń MSZ"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych serdecznie zaprasza na konferencję „Reprezentacja Rzeczypospolitej Polskiej przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka – ponad dwie dekady doświadczeń MSZ”, która odbędzie się w dniu 30 maja br. w Centrum Prasowym Foksal przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

czytaj więcej...