ROWEREM – spotkanie organizacyjne

Szanowna Pani Mecenas,
Szanowny Panie Mecenasie.
 
W nawiązaniu do mojej poprzedniej wiadomości a także w odpowiedzi na komentarze na FB, wiadomości SMS oraz szereg rozmów osobistych zapraszam wszystkich zainteresowanych udziałem w cyklu imprez popularyzujących aktywność fizyczną naszego środowiska na spotkanie organizacyjne w dniu 10 lutego 2023r godz. 13.00.
 
Spotkanie odbędzie się w Sali wykładowej im. Witolda Świdy w budynku ORA we Wrocławiu przy ul. Sądowej 4.
 
W trakcie tego spotkania postaram się odpowiedzieć na pytania dotyczące planowanych wyjazdów, zarówno w zakresie ochrony indywidualnej i bezpieczeństwa na trasach rowerowych, stopnia trudności tras jak i niezbędnego sprzętu. W zamieszczony linku regulamin tras.
 
Zapraszam również tych z Państwa, który zainteresowani są inna formą aktywności fizycznej. W nawiązaniu do komentarzy na FB proponuję, aby osoby, które zamieściły komentarze o innych formach aktywności, zechciały zostać „opiekunami” grup zainteresowanych wycieczkami rowerowymi po terenach płaskich, tańcem towarzyskim, pieszymi wycieczkami górskimi, strzelectwem sportowym, piłką nożną, tenisem, golfem, żeglarstwem, czy wędkarstwem. Wiem, że nasze Koleżanki i Koledzy uprawiają amatorsko szereg sportów a nabytymi doświadczeniami chętnie podzielą się z innymi.
 
Z koleżeńskim pozdrowieniem
adw. Jacek Wałęcki
Wicedziekan ORA we Wrocławiu