Szkolenie z kompetencji miękkich 18.11.2023 – ostatnie wolne miejsca

Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu uprzejmie informuje, że zostały jeszcze 3 ostatnie miejsca na Szkolenie, które odbędzie się  w dniu 18 listopada 2023 r. (sobota) w siedzibie ORA we Wrocławiu 

 

Szkolenie poprowadzi p. MAGDA BELLWON – doświadczona mediatorka, trenerka i wykładowczyni akademicka

Tytuł szkolenia: “Sześć kroków do porozumienia ze sobą, krokiem do budowania dobrego dialogu”

Szkolenie dotyczyć będzie aspektów inteligencji emocjonalnej, będącej podstawą dobrej komunikacji – im lepiej poznasz siebie, tym lepiej będziesz komunikować się z innymi.

W załączeniu przesyłam program szkolenia

 

Co do szczegółów:

  1. Czas trwania szkolenia: 8 godzin zegarowych (godz. 8.30 – 17.00) 
  2. Szkolenie obejmuje 3 części: teoretyczno-praktyczną oraz warsztatową (symulacje, prace w grupach)
  3. Kwota całościowa za szkolenie  – 3.690,00 zł brutto
  4. Maksymalna liczba uczestników – do 20 osób (od 10 do 20 osób)
  5. Kwota jednostkowa – przy założeniu, że kwota całościowa jest odpowiednio podzielona na ostateczną liczę uczestników
  6. Forma szkolenia – forma warsztatów, ćwiczeń, pracy w grupach, mini wykładów oraz dyskusji z uczestnikami. W trakcie szkolenie uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego zastosowania nabytej wiedzy 
  7. przerwach przewidziane kawa/herbata (zapewnia organizator) oraz przerwa na lunch 45 minut – wyżywienie we własnym zakresie (możliwość zarezerwowania w Klubie Adwokata)
  8. Wszyscy uczestniczy otrzymają materiały szkoleniowe
  9. Po przeprowadzonym szkoleniu uczestnicy otrzymają Certyfikat potwierdzający udział
  10. Info o osobie szkolącej:

 

Prowadząca: Magda Bellwon, mediator, trener, wykładowca. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, kierunek prawo. Ukończyłam Podyplomowe Studium z Mediacji, Negocjacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu War-szawskiego oraz inne formy dokształcające z zakresu mediacji i negocjacji. Z pasji i zawodu mediatorka i trener umiejętności mediacyjnych. Od 2008 roku praktykująca mediatorka, prowadząca m.in. mediacje rodzinne, cywilne, gospodarcze i pracownicze. Wykładowczyni akademicka współpracująca m.in. z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską, Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS oraz Wyższą Szkołą Bankową.Właścicielka firmy „Conseo”, zajmującej się prowadzeniem mediacji, negocjacji oraz propagowaniem idei polubownego rozwiązywania sporów.Pomysłodawczyni „Szkoły mediacji i doskonalenia umiejętności mediacyjnych” współtworzonej wspólnie z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie, w ramach której prowadzone są szkolenia z mediacji oraz szkolenia doskonalące dla mediatorów. Inicjatorka i współorganizatorka idei „Salonu Mediatora” – miejsca cyklicznych spotkań dla praktyków mediacji i przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Fanka mediacji promując jej ideę oraz skuteczne sposoby zarządzania konfliktami, pokazująca praktyczne zastosowanie mediacji w życiu osobistym i zawodowym. Na codzień propaguję myślenie „poza schematami”, poszukuję kreatywnych rozwiązań, wspieram w znajdowaniu rozwiązań w sprawach, które wydają się bez wyjścia.

 

Zgłoszenie proszę kierować na adres mail’owy: centrum.mediacji@ora.wroc.pl 

W razie pytań można również bezpośrednio kontaktować się z mec. Moniką Haczkowską 

 

adw. dr Monika Haczkowska
Prezes Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu

 

 

Załączniki
program 2023 program 2023 319.26 Kb 3.11.2023
WordPress PopUp Plugin